Prvým bábätkom narodeným v novom roku bola v krompašskej nemocnici malá Melissa

4.1.2023

V Nemocnici AGEL Krompachy sa ako prvé dieťatko v roku 2023 narodila malá Melissa. Dievčatko prišlo na svet 1. januára o 8.05 hod. Vedenie nemocnice si pre ňu a jej mamičku pripravilo pozornosť v podobe darčekového balíčka s rôznymi užitočnými drobnosťami. „Melissa je prvým dieťatkom narodeným v našej nemocnici v roku 2023. Narodila sa 1. januára o 8.05 hod. Na tento svet prišla s mierami 3200 gramov a 51 centimetrov,“ informuje vedúca sestra novorodeneckého oddelenia, Mgr. Klaudia Tatarková. „Prvé dieťatko narodené v naše nemocnici v tomto roku prišlo na svet sekciou, obe sú s mamičkou v poriadku a koncom týždňa budú prepustené domov. Želáme im mnoho zdravia a krásnych spoločných okamihov,“ dodáva vedúca sestra gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia, Bc. Klára Sedláčková.