Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Napísali ste nám


Poďakovanie

16.8.2021

Dobrý večer, veľmi pekne by som sa chcela poďakovať za dnešný príjem na detskom oddelení. Veľmi pozitívny a empatický prístup lekárov, v našom prípade MUDr. Alena Rafayová a celého kolektívu. Fakt klobúk dole, že ešte sú v dnešnej dobe také nemocnice a s takým prístupom. O syna bolo postarané super, stále niekto chodil, či sme v poriadku. Napriek tomu, že sme podpísali reverz zmeny v chovaní personálu sme nepocítli, ešte ba naopak pani lekárka nám vysvetlila, čo ako a keby sme to nezvládli doma, kľudne máme prísť naspäť. Pre nás TOP "VRELO ODPORÚČAME".
Mamka H. a pacient Š.


Poďakovanie

10.5.2021

Dobrý deň,
týmto sa chcem poďakovať celému tímu pani primárky MUDr. Dzugasovej na "Covid Are", a to lekárom, sestrám aj sanitárom za doslova záchranu života mojej mamy A.K., ktorá tam ležala skoro 2 mesiace, z toho mesiac v umelom spánku. Nikdy som sa tam nestretol s neochotou riešiť ťažkú situáciu, lekári, sestry aj sanitári z môjho pohľadu podávajú nadštandardný výkon a pracovné nasedenie. Obrovská vďaka Vám všetkým....., ste úžasní ľudia.
Ing. T.K.,Ph.D


Poďakovanie

28.4.2021

Dobrý deň,
chcem vyjadriť VEĽKÉ POĎAKOVANIE pani doktorkám MUDr. Šusterovej a Biliavskej za profesionálny prístup a pomoc pri pôrode našej dcérky. Ďalej chcem POĎAKOVAŤ všetkým sanitárkam, sestričkám, kuchárom, proste všetkým. Toľko starostlivosti a ochoty na jednom mieste som ešte nezažila. Varíte tam úžasne, chutilo mi všetko. Všetci ste jeden SKVELÝ KOLEKTÍV PROFESIONÁLOV NA VYSOKEJ ÚROVNI. Som rada a vďačná, že som si vybrala vašu nemocnicu. S pozdravom
K.G.


Poďakovanie kolektívu OAIM

29.3.2021

Dobrý deň,
ďakujem p. primárke a všetkým členom personálu Oddelenia anestézie a intenzívnej medicíny Nemocnice AGEL Krompachy. Vo februári tohto roku som bola na tomto oddelení hospitalizovaná. Starostlivosť, odbornosť, slušnosť a ľudský prístup každého s kým som prišla do styku, prispel veľkou mierou k môjmu uzdraveniu.
Ešte raz, ďakujem.....

Ing. M.M.


Poďakovanie kolektívu detského oddelenia

25.3.2021

Dobrý deň prajem, konečne som sa k tomu dostala a tak Vám píšem srdečné poďakovanie. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre mňa a moju dcéru urobili. Vyliečili ste ju asi v poslednej chvíli a moje vtedy ani nie 2 mesačne bábätko sa z ochorenia dostalo. Dnes má slečna skoro 8 mesiacov a krásne prosperuje. Po kontrolných vyšetreniach sa ukázalo, že žiadne následky neostali. Citujem slová neurológa, ktorý po prečítaní prepúšťacej správy dcérku následne kontroloval: klobúk dole pred touto nemocnicou. Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať celému kolektívu na čele so špičkovou primárkou za Vašu 24 hodinovú starostlivosť a hlavne zdravie mojej dcéry. Prajem Vám veľa zdravia v týchto časoch a nech sa Vám darí.
S pozdravom
M.N.


Poďakovanie

22.2.2021

Vážený pán riaditeľ, oddelenie OAIM, pani primárka MUDr. Dzugasová, MUDr. Mariančíková, MUDr. Zajac a celý kolektív OAIM oddelenia Nemocnice AGEL Krompachy s.r.o., ktorých jednotlivé mená všetkých zamestnancov, žiaľ, nepoznáme.
Na vašom oddelení bol hospitalizovaný môj manžel P.H. S ochorením COVID-19 - obojstranný zápal pľúc v umelom spánku, napojený na pľúcnu ventiláciu. Napriek tomu prijatie skutočnosti, že ho nemôžeme navštíviť a osobne s dcérami povzbudiť bolo pre nás ťažké.
Chceme sa poďakovať pani primárke, lekárom a sestričkám, že ste nám vždy zdvihli telefón a s mimoriadnou ochotou a empatiou informovali o jeho kritickom a ťažkom stave. Vaša snaha, trpezlivosť, láskavý prístup, ochota a odbornosť sú nezaplatiteľné. Vy ste robili všetko pre uzdravenie môjho manžela. Chceme sa Vám touto cestou všetkým poďakovať za mlilý, láskavý, ľudský prístup, povzbudivé slová, ochotu a odbornosť v starostlivosti nielen o môjho manžela, ale aj ostatných pacientov. Prajeme Vám veľa, veľa sily, lásky, trpezlivosti a hlavne veľa zdravia v tejto ťažkej a namáhavej práci.
SRDEČNE VÁM ZA VŠETKO ĎAKUJEME.
M.H.


Poďakovanie

28.1.2021

Vážená pani primárka MUDr. Svetlana Lukáčová a celý tím Gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice AGEL Krompachy,
na vašom oddelení som ako pacientka strávila počas oboch tehotenstiev niekoľko týždňov v roku 2017 a nedávko, koncom roka 2020. Dovoľte mi preto poďakovať sa Vám i všetkým zamestnancom oddelenia za vašu odbornosť, liečbu, ale aj veľmi citlivý a ľudský prístup. Pobyt v nemocnici je pre každého náročný. Ak sa však o neho starajú a liečia ho empatickí, milí a ústretoví ľudia, zvláda sa mu táto nepríjemná situácia omnoho jednoduchšie. A presne s takýmto personálom som sa, aj napriek množstvu práce, bez výnimky stretla na vašom oddelení. Pani primárka, Vám osobne ďakujem, že ste v roku 2017 spolu s kolegami priviedli počas akútnej sekcie na svet môjho prvého syna a veľká vďaka patrí aj MUDr. Petrovi Zelenému a MUDr. Nikol Šusterovej a ďalším, ktorí rovnako sekciou pomohli na svet môjmu druhému synovi koncom minulého roka. Ďakujem vám teda za to najvzácnejšie, čo máme. V pre mňa vypätých chvíľach, keď sa rozhodovalo o predčasnom ukončení tehotenstva, ste mi poskytli nielen zdravotnú starostlivosť, ale aj obrovskú psychickú podporu. Ďakujem tiež sestrám i ďalším zdravotníckym pracovníčkam za pooperačnú starostlivosť, za ich trpezlivosť, ochotu a citlivý prístup. Veľká vďaka patrí tiež neonatologickému oddeleniu za starostlivosť o mojich synov. Veľmi si vážim, koľko starostlivosti a pozornosti ste mi venovali a ako som mala možnosť vidieť, rovnako citlivo a ústretovo pristupoval všetok personál ku každej pacientke. Ďakujem a želám Vám všetko len to najlepšie.

S pozdravom V.N.Č.


Poďakovanie

28.1.2021

Týmto sa chcem poďakovať zdravotníckym pracovníkom gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia, za príkladnú starostlivosť a ľudský prístup. Zvlášť chcem poďakovať pani doktorke Tetiane Biliavskej za ľudský a odborný prístup, ochotu a podporu počas pôrodu a hospitlaizácie. Plne Vás odporúčam ďalej. Prajem všetko dobré.
R.A.


Poďakovanie kolektívu interného oddelenia

12.1.2021

Týmto písomným vyjadrením sa chcem veľmi pekne poďakovať celému kolektívu pracovníkov interného oddelenia vedeným pani primárkou MUDr. Hritzovou, lekárom, sestričkám a sanitárnym pracovníkom za obetavú a profesionálnu prácu, ľudský prístup k pacientom. Ďakujem za záchranu môjho života. Som neskonale rád, že ma tu liečili.
P.P.


Poďakovanie

24.11.2020

Chcem vyjadriť poďakovanie celému gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu za ich ľudský prístup, skvelú starostlivosť a profesionalitu, ktoré sa mi dostali počas pôrodu a po ňom. Toto oddelenie, zahŕňajúc i významnú možnosť hospitalizácie v rodinnej izbe spolu s partnerom, v súčasnosti vnímam ako veľmi vhodný kompromis medzi neosobným prostredím veľkých pôrodníc a alternatívnymi možnosťami napr. mimo zdravotníckych zariadení. Ďakujem.
D.R.


Poďakovanie kolektívu chirurgického oddelenia

2.11.2020

Srdečne ďakujem p. primárovi MUDr. Rudolfovi Pustayovi, p. Kataríne Mroskovej, všetkým sestričkám, sanitárkam, lekárom, celému oddeleniu chirurgie za starostlivosť, obetavosť a ochotu počas môjho liečenia. Taktiež ďakujem za kvalitné stravovanie. Som veľmi spokojný s lôžkami, ktoré mi svojimi možnosťami polohovania veľmi pomohli pri mojom zdravotnom stave a liečení.
Prajem celému kolektívu chirurgického oddelenia veľa zdravia, síl, pokoja a ďalších úspechov v ich náročnom povolaní v prospech nás všetkých.
I.H.


Poďakovanie

29.4.2020

Dobrý deň,
touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať za starostlivosť pri našej hospitalizácii počas pandémie koronavírusu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v nemocnici v Krompachoch. Naše poďakovanie patrí p. primárke MUDr. Svetlane Lukáčovej za ľudský a odborný prístup, naša vďaka patrí p. doktorovi MUDr. Ivanovi Buffovi, môjmu pôrodníkovi, ktorý nám pomohol priviesť na svet našu malú Zuzku a pôrodnej asistentke Majke Tomašovej za cenné rady a pomoc pri pôrode. Samozrejme chceme poďakovať celému personálu oddelenia za povzbudivé slová a ochotu vždy pomôcť. Naše poďakovanie patrí aj kolektívu novorodeneckého oddelenia pod vedením p. primárky MUDr. Márie Bartošovej.
Z. s rodinou


Poďakovanie

6.4.2020

Vážený pán riaditeľ, 

týmto chcem oficiálne vyjadriť svoje obrovské ĎAKUJEM celému gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu. O prístupe k pacientom vo Vašej nemocnici som sa dozvedela od známych a priateľov. Spočiatku som to brala dosť skepticky, veď nemocnica ako nemocnica a cestovať za pôrodom až do Krompách sa mi veľmi nechcelo. ALE 1.3.2020 sa mi u Vás narodil syn a po tomto zážitku som to všetko pochopila! Všadeprítomná ľudskosť, ústretovosť, vysoká odbornosť, ochota pomôcť a medziľudská slušnosť urobili z môjho pôrodu zážitok, na ktorý spomínam len v tom najlepšom! Špeciálne poďakovanie patrí pani primárke MUDr. Svetlane Lukáčovej, je úžasná odborníčka, dôverovala som jej od prvej sekundy. Ďalej MUDr. Nikol Šusterovej, ktorá bola účastná pôrodu, je to jedna čarovná, nesmierne milá bytosť v ktorej som mala silnú psychickú oporu. A v neposlednom rade ďakujem anjelovi menom Darinka Blahutova, všetkým zdravotným sestričkám a sanitárkam, ktoré sa o mňa starali na 1 s*! To čo som zažila u Vás odkomunikujem ďalej, plne Vás odporúčam!!! Prajem všetko dobré.
Z. Ď.


Poďakovanie

24.2.2020

Dobrý deň,
chcela by som sa Vám touto cestou poďakovať za Vašu profesionálnu starostlivosť pri ošetrovaní môjho otecka V.J.. Vďaka Vám a Vašej starostlivosti sa môžme tešiť zo spoločných chvíľ. Obrovská vďaka patrí prim. MUDr. Dzugasovej Adriane a celému personálu.
A.R.


Poďakovanie

20.1.2020

Vážený pán riaditeľ,

dovoľte mi touto cestou poďakovať a vyjadriť nesmiernu spokojnosť a obdiv vášmu gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu, kde sa nám 3.1.2020 narodila naša dcérka.
Vašu nemocnicu sme si s manželom vybrali pre mnoho odporúčaní od známych, ale nenapadlo by nám, ako veľmi náš pobyt u vás predčí naše očakávania.
Od samotného prijatia sme cítili veľkú profesionalitu a zhovievavosť lekárov a sestier. Všetko nám bolo do detajlov vysvetlené a od začiatku sme boli nabádaní, aby sme sa pýtali na všetko, čo nám nie je jasné a aby sme sa ozvali hneď, keď budeme niečo potrebovať. V nemocnici sme boli týždeň a za ten čas sme nenatrafili na nikoho, kto by sa vymykal tomuto vysokému štandardu v prístupe. Každý úkon mi bol vždy vopred lekárom vysvetlený tak, aby som ako pacientka pochopila jeho význam a možné následky.
Naša nesmierna vďaka patrí celému personálu oddelenia pod vedením pani primárky, za odbornosť ale najmä ľudskosť s ktorou k nám pristupovali a vďaka ktorej sme mali z pôrodu a pobytu vo vašej nemocnici úžasný zážitok.
Nedovolím si zabudnúť pochváliť novorodenecké oddelenie, ktorého personál vyšiel v ústrety každej našej prosbe a neváhal nám s čímkoľvek pomôcť.
Menovite by sme sa chceli poďakovať personálu, ktorý bol pri pôrode našej dcérky - pani primárke MUDr. Svetlane Luķáčovej, MUDr. Budinskému, skvelej pôrodnej asistentke pani Márii Tomášovej a taktiež MUDr. Nikole Šusterovej, ktorá bola pri našom príjme.

Ďakujeme.

B., M. a D. G.

 


Poďakovanie personálu chirurgického oddelenia

2.12.2019

Vážený pán riaditeľ,
dovoľujem si poďakovať pánu primárovi MUDr. Pustayovi, celému pracovnému kolektívu za príkladnú starostlivosť, ktorú mi venovali počas mojej hospitalizácie na chirurgickom oddelení. Môj dojem z oddelenia je mimoriadne priaznivý. Práca je vzorne organizovaná, všade je veľmi čisto, personál je na vysokej profesionálnej úrovni, milý a prívetivý. Hoci práca na oddelení je veľmi náročná, vládne tu poriadok, ochota a optimistická atmosféra. Toto všetko je výsledok dokonalej organizácie a managementu a tiež veľkého pracovného úsilia a humánneho prístupu personálu ku každému pacientovi.
S úctou M.H.

 


Poďakovanie

20.8.2019

Dobrý deň,
manželka v piatok 19.7. v dôsledku dehydratácie a vyčerpania skolabovala na Spišskom hrade a nakoniec ju záchranka doviezla do nemocnice Krompachy na internú ambulanciu, kde zostala cez noc, aby bola stabilizovaná. Dostala niekoľko infúzií, bola vyšetrená ultrazvukom kvôli bolestiam brucha, boli odobraté odbery a dostala lieky na črevné ťažkosti.
Chcel by som sa týmto poďakovať za pomoc, ochotu a prístup pani doktorky Münnichovej, sestier a nápomocnej pani, ktoré mali službu. Manželka na druhý deň vyzerala lepšie, i keď bola stále zoslabnutá a ospalá. Svoju prácu v nemocnici si odviedol kolektív dobre. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.
=================================================================================================

Dobrý den,
manželka v pátek 19.7. v důsledku dehydratace a vyčerpání zkolabovala na Spišském hradě a nakonec ji záchranka dovezla do nemocnice Krompachy na interní ambulanci, kde zůstala přes noc, aby byla stabilizována. Dostala několik kapaček, byla vyšetřena ultrazvukem kvůli bolestem břicha, odebrány odběry a dostala pášky na střevní potíže.
Chtěl bych tímto poděkovat za pomoc, ochotu a přístup pani doktorky Münnichové, sester a nápomocné pani, které měly službu. Manželka druhý deň vypadala lépe, i když stále zesláblá a ospalá. Svoji práci v nemocnici odvedl kolektív dobře. Ještě jednou mockrát děkujeme.

Pavel S., ČR

 


Poďakovanie

8.7.2019

Dobrý deň,
chcem sa nielen osobne, ale aj týmto spôsobom poďakovať celému gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu a rovnako aj novorodeneckému oddeleniu za úžasnú predpôrodnú, pôrodnú a popôrodnú starostlivosť. Ďakujem za to, že sme sa rozhodli porodiť 2. dcérku v Krompachoch, pôrod bol pre mňa veľký zážitok, napriek náročnosti a to iba vďaka personálu, obzvlášť chcem spomenúť pôrodnú asistentku Darinku Blahutovú, ktorá mi vlastne skoro celé tehotenstvo ochotne odpovedala na otázky a vždy mi perfektne poradila, za jej ľudskosť a vnútornú krásu a pána doktora Budinského, ktorý mi bol pri pôrode a bol skutočne perfektný, aj ako odborník, ale hlavne ako ČLOVEK. 1 veľké ĎAKUJEM, za všetko. Celé oddelenie je naozaj veľmi ochotné, od pani primárky až po sanitárne sestry a upratovačky. Na celý pôrod mám vďaka Vám iba krásne spomienky, ďakujem za celú opateru a ochotu vždy mi vyhovieť. Pre mnoho žien ste skutočne najlepšia pôrodnica, sú ochotné k Vám ísť aj z ďaleka, to je tá najlepšia vizitka. Len tak ďalej, držím Vám všetkým prsty a pozdravujem.
L.M.


Poďakovanie personálu gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia

3.6.2019

Dobrý deň,
veľmi pekne by som sa chcela poďakovať sestričkám na gynekologickej ambulancii Krompachy, ktorá podlieha pod gynekologicko-pôrodnícke oddelenie pod vedením primárky MUDr. Lukáčovej. Bola som sa objednať na operáciu. Bála som sa, lebo túto nemocnicu nepoznám a nevedela som kde sa čo nachádza a šla som robiť predoperačné vyšetrenie. Keď som vošla do ambulancie, bola som milo prekvapená prístupom sestričky a môj strach zo mňa opadol. Vďaka jej prístupom a ochotou poradiť kde a aké oddelenie nájdem, ktoré potrebujem k svojmu vyšetreniu som to hravo zvládla. Za čo jej patrí veľká vďaka a to bol len začiatok. Prišiel deň mojej hospitalizácie 14.05.2019 na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Krompachoch pod vedením p. primárky MUDr. Lukáčovej. Bola som mila prekvapená prístupom celého personálu k pacientkám. Žiadne namosúrené tváre, ale prívetivé slová a povzbudenia. Preto by som sa chcela poďakovať všetkým lekárkam, lekárom, sestričkám, sanitárkam, upratovačkám za výbornú starostlivosť a povzbudenie pred i po operácii. Patrí Vám všetkým veľká vďaka. Vidieť, že tá práca Vás baví. Ešte raz Vám všetkým patrí moje VEĽKÉ ĎAKUJEM. Pani primárka MUDr. Lukáčová môžem Vám len a len blahoželať k takému super kolektívu s ľudským prístupom. Za všetko ešte raz ďakujem.
Pacientka z izby č. 2 M.L.


Poďakovanie

11.3.2019

Veľmi pekne by sme sa s mojim manželom a našim synčekom Dominikom chceli poďakovať celému gynekologicko-pôrodníckemu tímu a tímu na novorodeneckom oddelení. Náš syn prišiel na svet v príjemnej atmosfére. Neskutočná vďaka patrí pani primárke MUDr. Lukáčovej za jej starostlivosť. Ste skvelá odborníčka, som rada, že sme sa vyhli sekcii a mohli rodiť spontánne. Veľké ĎAKUJEM aj pôrodnej asistentke za podporu počas pôrodu. Veľmi ste mi/nám v tú chvíľu pomohli. Žena pri pôrode potrebuje mať pri sebe takých ľudí, čo ju budú upokojovať a podporovať, že to zvládne. Ešte by som sa chcela pekne poďakovať aj pani Darinke Blahutovej za celkovo psychickú podporu pred pôrodom. Som rada, že som tam mala práve takýto tím a manžela a že ste mi uľahčovali môj pôrod. Ďalej by sme vyzdvihli príjemných lekárov, pre ktorých by som povedala, že to nie je len o práci, ale práca je pre nich poslaním. Celkovo by sme povedali, že celá hospitalizácia bola v takej "rodinnej atmosfére", čo sme veľmi ocenili. Ďalej vďaka patrí aj všetkým sestričkám, pôrodným asistentkám, sanitárkam, upratovačkám, ktoré vždy prišli do izby s úsmevom na tvári. Ste skvelý tím, držte pokope, pretože len potom vidno, že aj takáto ťažká práca môže človeka baviť a má to zmysel pre nás rodičov, ktorí trávime najkrajšie chvíle v našom živote - narodenie dieťaťa v takejto príjemnej atmosfére. Všetkých pozdravujeme a sme Vám vďační. ĎAKUJEME VÁM.
Rodina H.

 


Poďakovanie

10.3.2019

Ďakujeme celému kolektívu pod vedením p. primárky MUDr. Böhmerovej za vynikajúcu starostlivosť, ochotu, ľudský prístup a celkovú príjemnú atmosféru a vďačnú opateru počas nášho pobytu na internom oddelení.
Pacientky z izby č. 10


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

6.3.2019

Veľmi pekne ďakujem za vzornú starostlivosť počas mojej dlhodobej hospitalizácie. Vrelá vďaka za operačný zákrok, opateru a veľmi príjemné prekonanie doby počas mojej hospitalizácie.
K.K.

 


Poďakovanie personálu chirurgického oddelenia

29.3.2018

Veľmi pekne ďakujeme za profesionálny prístup pri hospitalizácii. Perfektný primár, lekári, sestričky, ktorým nechýba úsmev na tvári. Pri takomto kolektíve zabúda človek aj na bolesť. Takýchto oddelení nech je čo najviac po nemocniciach.

Spokojné baby z izby č. 2


Poďakovanie

12.3.2018

Touto cestou by som sa chcela srdečne poďakovať za starostlivosť už v predpôrodných poradňách pani primárke gyn.-pôr.oddelenia MUDr. Lukáčovej, za chvíle pred pôrodom pani pôrodnej asistentke, ktorú oslovovali Mery, všetkým sestričkám, ošetrovateľkám, upratovačkám, ktoré sa o mňa starali po pôrode, sestričkám z novorodeneckého oddelenia ako aj pani primárke z novorodeneckého oddelenia za starostlivosť o synčeka. Moje veľké ďakujem patrí pani primárke MUDr. Lukáčovej za samotný pôrod, za jej každodennú starostlivosť, ktorá sa zaujímala o môj zdravotný stav a hľadala rýchle riešenie môjho zdravotného problému a zaujímala sa o mňa ako o človeka do posledného dňa hospitalizácie. Celé oddelenie pod vedením pani primárky pracuje s radosťou a s plným nasadením hocikedy pomôcť, poradiť, alebo len tak sa trpezlivo a milo prihovoriť ku pacientkám. Ich práca je pre ne poslaním. Keďže som z Prešova rozhodnutie rodiť v Krompachoch neľutujem a môžem len každej nastávajúcej mamičke túto pôrodnicu úprimne odporúčať.
S pozdravom Vaša vďačná pacientka J.J.


Poďakovanie

15.12.2017

Dobrý deň,
touto cestou by som sa chcela poďakovať celému chirurgickému oddeleniu za profesionálny prístup a nadštandardnú starostlivosť mojej maminy I.K. Chcem tým vyjadriť veľké Ďakujem za záchranu života. Vďaka patrí pánovi primárovi, ošetrujúcim lekárom, zdravotným sestrám a personálu oddelenia. Prajem Vám veľa úspechov v pracovnom ale i súkromnom živote.
S pozdravom
M.K., dcéra

 


Poďakovanie

6.9.2017

Vážený pán riaditeľ,
týmto listom chcem vyjadriť poďakovanie v mojom mene a v mene mojích súrodencov, chirurgickému oddeleniu - pavilón B, kde bola hospitalizovaná naša mamka, pani S. K.. Ďakujeme za odborný, no najmä ľudský prístup a starostlivosť, ktoré boli na vysokej úrovni. Ďakujeme pánovi primárovi MUDr. M. Chylovi, PhD. za jeho trpezlivosť a ľudskosť, pri komunikácii s príbuznými, za jeho láskavé slová, ochotu urobiť pre pacienta maximum aj keď to bolo nezlučiteľné so životom, za jeho snahu zachovať dôstojnosť pacienta. MUDr. Sokolskému, ďalším lekárom, sestričkám, sanitárkam a celému personálu nemocnice.
Ešte raz veľké ĎAKUJEME a hlboká poklona za vašu prácu pri starostlivosti o chorých ľudí.
Prajeme Vám veľa úspechov pri vašej náročnej práci.
S úctou a pokorou

Z.H.


Poďakovanie

3.8.2017

Vážený pán riaditeľ,
chcem poďakovať za výborný odborný a ľudský prístup pri hospitalizácii mamky u Vás v nemocnici. Najprv mamka ležala na internom oddelení od 1.6.2017 do 14.6.2017. Starostlivosť pani primárky MUDr. Böhmerovej, ďalších lekárok, sestričiek, sanitáriek a sanitára boli naozaj na vysokej odbornej a ľudskej úrovni. Potom ležala kvôli ďalším ťažkostiam na chirurgickom oddelení od 14.6.2017 do 11.7.2017. Taktiež vyjadrujem veľkú vďaku za odborný, ľudský prístup a starostlivosť, ktoré boli na vysokej úrovni. Ďakujem pánovi primárovi MUDr. M. Chylovi, MUDr. Sokolskému, ďalším lekárom, sestričkám, sanitárkam a sanitárovi. Po operácii mamka ležala aj na oddelení intenzívnej starostlivosti, kde taktiež bola starostlivosť celého oddelenia na vysokej odbornej a ľudskej úrovni.
Ešte raz veľká vďaka za vašu nezištnú pomoc, prácu pri starostlivosti o chorých ľudí a prajem Vám veľa, veľa, veľa trpezlivosti s pacientmi a úspechov pri vašej náročnej práci.
S úctou a pokorou
J.M., dcéra pacientky


Poďakovanie

18.6.2017

Ďakujem doktorom, sestričkám, sanitárkam, upratovačkám gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia pod vedením primárky MUDr. Lukáčovej za výbornú starostlivoť počas mojej hospitalizácie v nemocnici. Všetkým pacientkam srdečne odporúčam odbornú starostlivosť na tomto oddelení.
Vďačná pacientka M.Z.

 


Poďakovanie

7.4.2017

Dobrý deň,
týmto by som sa chcela poďakovať personálu gyn.-pôr.oddelenia za ich skvelú starostlivosť počas môjho druhého tehotenstva a pôrodu. Veľké Ďakujem patrí pôrodnej asistentke Majke Tomašovej za krásnu podporu a perfektný prístup počas pôrodu. Je to vážne skvelá odborníčka a človek s veľkým Č. Tak isto chcem poďakovať Dr. Buffovi a Dr. Budinskému. Ďakujem, že máme v Krompachoch takých skvelých odborníkov. Môžete byť na nich ozaj hrdí, odvádzajú vážne skvelú prácu.
S pozdravom

M.M.

 


Poďakovanie

26.2.2017

Dovoľte mi vysloviť úprimné slová vďaky celému kolektívu gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia pod vedením primárky MUDr. Lukáčovej a v neposlednom rade MUDr. Buffovi za profesionálnu starostlivosť, ľudský prístup a ústretovosť počas mojej hospitalizácie.
S pozdravom pacientka
K.K.


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

18.1.2017

Chcem len vysloviť poďakovanie chirurgickému oddeleniu. Od 3.1. do 6.1.2017 som bol hospitalizovaný. Bol som nadmieru spokojný ako s prístupom zdravotného personálu taktiež s udržiavaním poriadku. Primár chirurgie a celé oddelenie si zaslúžia poďakovanie.

D.B.


Poďakovanie

19.12.2016

Vážené vedenie spoločnosti Nemocnica Krompachy,
rád by som formou tohto ďakovného listu vyjadril svoje poďakovanie za starostlivosť, ktorá mi bola vo Vašej nemocnici poskytnutá 5.-8.decembra 2016 počas mojej hospitalizácie na Chirurgickom oddelení a OAIM.
Musím pravdivo povedať, že som bol prekvapený stavom oddelení a ich vybavením, ktorý som vo Vašej lokálnej nemocnici neočakával. Zhodou okolností som bol umiestnený postupne v troch rôznych izbách, a tak som získal dobrý obraz o stave spomínaných oddelení vrátane hygienických zariadení a iných ich priestorov. K takémuto stavu Vám môžem len gratulovať.
Druhou vecou, ktorú by som rád ocenil, bol prístup personálu oddelení od primára/ky, ošetrujúcich lekárov a špecialistov cez sestry a asistentky až po sanitárky ku mne ako pacientovi - a i k ostatným pacientom. Jedno poobedie a noc (6./7.12) som strávil na "otvorenej" izbe OAIM oproti sesterskej izbe, a tak som mal nechtiac možnosť počúvať "prevádzku" oddelenia. Správanie personálu bolo na vynikajúcej ľudskej úrovni i v prípadoch prekvapivých a nie veľmi príjemných situácií. Prístup personálu ma prekvapil ešte viac ako stav zariadení oddelení, mimoriadne ho oceňujem a robí Vašej spoločnosti len tú najlepšiu reklamu.
Menovite môžem vyjadriť vrelé poďakovanie primárovi chirurgie MUDr. Michalovi Chylovi, PhD., primárke OAIM MUDr. Adriane Dzugasovej, môjmu operatérovi MUDr. Petrovi Levkaničovi a anestéziológovi MUDr. Henrykovi Zajacovi, ktorí sa o mňa medicínsky starali. Vďaka nim bol môj zdravotný problém vyriešený k mojej plnej spokojnosti. Ich prístup bol profesionálne i ľudsky na úrovni akú si pacient predstavuje v akejkoľvek nemocnici.

S pozdravom a prianím mnohých úspechov vo Vašej práci pre spokojnosť a zdravie pacientov.

J.R.


Poďakovanie

21.11.2016

Vážený pán riaditeľ,
v súvislosti s hospitalizáciou a ošetrovaním mojej mamy p. V.H. vo Vašom zdravotníckom zariadení v období od 25.09.2016 do 03.11.2016 na oddelení anestézie a intenzívnej medicíny pod vedením p. primárky MUDr. Adriany Dzugasovej a na internom oddelení pod vedením p. primárky MUDr. Evy Böhmerovej, chcem vysloviť poďakovanie celému kolektívu zamestnancov týchto oddelení za liečebnú starostlivosť a za ich profesionálny a ľudský prístup počas hospitalizácie mojej mamy.
Vážim si ich trpezlivý prístup v náročných situáciách, v ktorých vykonávajú svoju zodpovednú a náročnú prácu ako lekári, sestry a iní zdravotnícki pracovníci k pacientom a k ich potrebám.

S úctou
V.H., dcéra


Poďakovanie

12.9.2016

Dobrý deň prajem,
chcem vyjadriť spokojnosť s ošetrením, ktoré mi bolo poskytnuté v chirurgickej ambulancii dňa 11.9.2016. Vážim si okrem nepochybne profesionálneho prístupu MUDr. R. Pustaya aj jeho ľudskosť, ktorá je pre pacienta taktiež dôležitá. Spolu s príjemnou pani sestričkou tvorili súdržný profesionálny tím, ktorý mi napriek bolesti dokázal spríjemniť náladu. Ďakujem a prajem veľa úspechov.
S pozdravom

Z.K.


Poďakovanie

13.7.2016

Dobrý deň,
týmto by som chcela poďakovať lekárom a zdravotníckym pracovníkom interného oddelenia Vašej nemocnice pod vedením p. primárky MUDr. Evy Böhmerovej za príkladnú liečebnú starostlivosť a profesionálny i ľudský prístup počas hospitalizácie mojej matky, A.J.. Zároveň ďakujem aj p. MUDr. Tomagovi a MUDr. Pustayovi za stanovenie skorej diagnózy, v rámci pohotovostnej služby.

S úctou
PhDr. A.V.

 

 


Poďakovanie

23.6.2016

Celému kolektívu interného oddelenia NsP Krompachy vyslovujeme poďakovanie za príkladnú starostlivosť o nášho otca - K.J..
Rozhovor s operátorkou na linke záchrany, práca záchrannej služby, príjem v NsP Krompachy na internom oddelení (18.jún) i ďalší pobyt na tomto oddelení - to všetko prebehlo hladko, na vysokej profesionálnej úrovni.
Ďakujeme a prajeme veľa síl vo vašej namáhavej práci a veľa spokojných pacientov.

Rodina K.


Poďakovanie celému kolektívu interného oddelenia

24.2.2016

V januári tohto roku som bola náhle hospitalizovaná na Internom oddelení Nemocnice v Krompachoch. Nebolo to prvýkrát. Preto by som sa chcela touto cestou srdečne poďakovať celému kolektívu erudovaných pracovníkov tohto oddelenia. Veľké poďakovanie patrí pani primárke MUDr. Eve Böhmerovej, ošetrujúcej lekárke MUDr. Miriam Münnich, ako aj ostatným lekárkam nielen za ich odvedenú prácu a starostlivosť, ale aj za ľudský prístup a povzbudzujúce slová.Zároveň chcem vyjadriť aj úprimnú spokojnosť s každodennou prácou zdravotných sestier a sanitáriek, vážim si ich trpezlivosť a vzornú starostlivosť. Kolektívu Interny prajem hlavne veľa zdravia, úspechov v práci i v osobnom živote a spokojných pacientov.

Ešte raz z celého srdca ďakujem.
Vďačná pacientka B.U.


Poďakovanie personálu gynekologicko-pôrodníckého oddelenia

6.12.2015

Týmto by som sa chcela poďakovať personálu gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu pod vedením MUDr. Lukáčovej a novorodeneckému oddeleniu pod vedením MUDr. Bartošovej za starostlivosť a ľudský prístup. V porovnaní s niektorými inými pôrodnicami v košickom kraji, pôsobí krompašské gyn. - pôr. oddelenie pomerne príjemným nesterilným dojmom a prístup personálu je vo väčšine prípadov familiárnejší ako vo väčších nemocniciach. Veľmi milo ma prekvapilo novorodenecké oddelenie, ktoré sa mi snažilo vyhovieť vo všetkých požiadavkách, aj pri pôrode sekciou.

Pevne verím, že sa tieto oddelenia budú naďalej rozvíjať k spokojnosti rodičiek - mamičiek a ich ratolestí.

K.K.


Poďakovanie oddeleniu pre deti a dorast v nemocnici v Krompachoch

21.10.2015

Touto cestou by som sa chcela úprimne poďakovať oddeleniu pre deti a dorast v nemocnici v Krompachoch. Za ich profesionálny prístup, ochotu, podporu a neustály záujem o zdravotný stav malých pacientov. Najväčšia vďaka patrí službukonajúcim lekárkam- MUDr.Ševčíkovej a pani primárke MUDr.Szabadosovej, ktoré mi diagnostikovali okrajový zápal pľúc. Prajem Vám veľa úspechov, hlavne pani primárke Szabadosovej, ktorá sa snaží o zveľaďovanie a skrášľovanie priestorov detského oddelenia. Ďakujem :)

K.M.


Poďakovanie kolektívu interného oddelenia

28.8.2015

Od 14.8. do 21.8.2015 som bol hospitalizovaný na internom oddelení primárky MUDr.  Evy Böhmerovej Nemocnice v Krompachoch, spol.s.r.o. po komplikáciách pri hypoglykemii. Chcem poďakovať celému kolektívu zamestnancov interného oddelenia nemocnice za príkladnú starostlivosť nielen o mňa, ale o všetkých pacientov. Všetci zamestnanci oddelenia svoju náročnú prácu vykonávajú zodpovedne, k pacientom sú láskaví a úsmevom a milým slovom sa snažia uľahčiť im proces liečenia.

I.K.


Poďakovanie kolektívu gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia

18.8.2015

Týmto by som sa chcela prostredníctvom mojej rodiny poďakovať oddeleniu gynekológie p. MUDr. Lukáčovej za ich pekný prístup k pacientom. Taktiež naše ďakujem patrí MUDr. Tripšanskej. Ďakujem patrí taktiež sestričkám, ktoré sa starajú po operáciách o ležiacich pacientov. Svoju prácu robia s láskou, ochotou a hlavne úsmevom, ktorý slúži chorým :) Prajeme Vám všetkým veľa úspechov a hlavne p. primárke pri zveľaďovaní celého areálu, aby sa pacienti cítili príjemne a napomáhalo im to pri ich zotavovaní spolu s Vašim kolektívom :) Vďaka

A.G.


Poďakovanie kolektívu chirurgického oddelenia

21.6.2015

Touto cestou si dovoľujeme vyjadriť úprimné poďakovanie celému kolektívu chirurgického oddelenia nemocnice Krompachy za záchranu našej dcéry S.D., ktorá dňa 05.05.2015 utrpela vážne poranenia dutiny brušnej, pri ktorých takmer prišla o život.

Naše osobitné poďakovanie patrí službukonajúcim lekárom, MUDr. Petrovi Nehrerovi a MUDr. Rudolfovi  Pustayovi, za ich odborný a profesionálny prístup, za to, že urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby sa naša dcéra druhýkrát narodila. V neposlednom rade chceme poďakovať aj p. primárovi MUDr. Michalovi Chylovi za to, že má po svojom boku lekárov, ktorí si zaslúžia obdiv a uznanie.

Zachraňovať ľudské životy je Boží dar, patrí Vám všetka úcta. Chceme Vám popriať veľa úspechov v ďalšej práci a v osobnom živote veľa lásky, zdravia, pohody a Božieho požehnania.

S pozdravom

Rodina M.D.


Ďakujem Vám, že ste dokázali dostať túto nemocnicu na jej dnešnú úroveň

10.6.2015

Vážený pán riaditeľ!

Som dôchodca v pokročilom veku a keďže staroba a choroba idú ruka v ruke, som nesmierne rád, že sa z chorôb môžem zotavovať v krompašskej nemocnici (viem o čom hovorím, keďže mám skúsenosti aj z iných zdravotníckych zariadení). Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať Vám, že ste dokázali dostať túto nemocnicu na jej dnešnú úroveň, ako aj ochotnému personálu, najmä však Pani MUDr. Hritzovej za jej sústavnú starostlivosť a mimoriadne ľudský prístup ku mne, jej pacientovi, ako aj k mojej rodine, pri podávaní informácií o mojom zdravotnom stave, pani primárke MUDr. Böhmerovej a pracovníkom chirurgického oddelenia pod vedením MUDr. Chylu. V priebehu rokov 2014 – 2015 som bol hospitalizovaný v Nemocnici v Krompachoch niekoľko krát a prístup pracovníkov nemocnice si vysoko vážim a oceňujem.

Veľmi by som si prial, keby si niektoré, možno aj väčšie nemocnice zobrali Nemocnicu v Krompachoch za príklad. Prajem Vám a všetkým zamestnancom nemocnice v Krompachoch veľa zdravia a síl do ďalšej práce.

M.P.


Poďakovanie zamestnancom kožnej ambulancie

17.3.2015

Vážené vedenie Nemocnice Krompachy,

touto cestou vyslovujem veľké poďakovanie zamestnancom Vašej kožnej ambulancie MUDr. Cecílii Kožuškovej a sestričke Bc. Márii Krajňákovej.

Ich prístup k pacientom, ktorým som bola, bol vysoko odborný a súčasne nadmieru empatický. Pacient pri nich nemal pocit, že je nežiadúci, naopak svojim prístupom k ľuďom spôsobujú to, že z ich ambulancie pacient odchádza informovaný o svojom zdravotnom stave a poučený o liečebnom režime, čiže spokojný.

Pani doktorka, sestrička ĎAKUJEM za vyliečenie.

Š.B.


Poďakovanie pani primárke gynekologicko-pôrodnickej nemocnice v Krompachoch

19.1.2015

Ja by som touto cestou chcela zo srdca poďakovať pani primárke gynekologicko-pôrodnickej nemocnice v Krompachoch pani MUDr. Lukáčovej a celému kolektívu pôrodnice a novorodeneckému oddeleniu, za príkladnú starostlivosť pred a po pôrode mojej nevesty, tam som sa presvedčila, že lekári a sestričky ešte existujú pre ktoré ich povolanie je ich poslaním, čo sa dnes len tak ľahko nevidí. Veľmi sme boli milo prekvapení z prístupu celého kolektívu, ktorý sa naozaj veľmi príkladne a na vysokej odbornej úrovni postaral o moju nevestu a potom aj narodenú vnučku. Touto cestou im chcem skutočne poďakovať a popriať im veľa zdravia, pretože takýto kolektív pod vedením pani primárky sa skutočne ťažko hľadá a vôbec som presvedčená, že je jediný na Slovensku.

Ďakujeme
Rodina H.