Krompašská nemocnica pozastavuje prevádzku vakcinačného centra

22.2.2023

Nemocnica AGEL Krompachy od 1. marca 2023 pozastavuje prevádzku vakcinačného centra. Pozastavenie činnosti prevádzky bude trvať do odvolania. V prípade zmeny epidemiologickej situácie bude rozhodnutie bezodkladne prehodnotené.

Prevádzka vakcinačného krompašskej nemocnice bude od 1. 3. 2023 do odvolania pozastavená. „Vzhľadom na klesajúci záujem o očkovanie proti ochoreniu covid-19 nebude do odvolania naše zdravotnícke zariadenie vakcinačné centrum prevádzkovať. V prípade zmeny epidemiologickej situácie či zvýšeného záujmu obyvateľstva o očkovanie proti ochoreniu covid-19 bude toto rozhodnutie bezodkladne prehodnotené,“ informuje námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť PhDr. Lenka Gajdošová, PhD.