Pacientky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Krompachoch sa tešia zveľadeným priestorom

17.6.2016

Pacientky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Krompachy, ktorá je členom skupiny AGEL, získali príjemnejšie prostredie. V týchto dňoch došlo k vyrovnaniu podlahy a výmene podlahovej krytiny v jedálni pre pacientky pôrodnice a v kuchynke na gynekológii. Vedenie nemocnice investovalo do zveľadenia priestorov 1 400 eur.

Nemocnica Krompachy pokračuje v ďalšom zveľaďovaní priestorov pre pacientov. Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie sa nachádza v pavilóne G. „Našim cieľom je vytvoriť na oddelení okrem splnenia odborných kritérií – diagnostiky a liečby ochorení aj príjemné prostredie, aby sa odliečené pacientky vrátili spokojné k svojim najbližším“, uviedol konateľ nemocnice MUDr. Miroslav Kraus.

Vedenie nemocnice taktiež začalo s maľovaním strešných krytín a v blízkej dobe plánuje ďalšie úpravy na novorodeneckom oddelení.