Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

053 / 4186 211
053 / 4186 200

Pracoviská

Oddelenie klinickej biochémie

Pracovná doba:
Po – Pi: 7:00 –15:00

Pohotovostná služba:
Po – Pi: 15:00 – 7:00
So – Ne: 7:00 – 7:00

Oddelenie klinickej biochémie je začlenené medzi spoločné vyšetrovacie a liečebné zložky. Hlavnou náplňou je vykonávanie analýz v biologickom materiáli, ktoré pomáhajú pri včasnej diagnostike a následnej liečbe pacientov z ambulancií, oddelení a príslušnej spádovej oblasti nemocnice. Pre externých lekárov zabezpečejeme zvoz biologického materiálu, bezplatne dodávame odberový materiál, výsledky zasielame v papierovej i elektronickej forme. Realizujeme vyšetrenia pre pracovno-zdravotnú službu, pre potreby veterinárnych lekárov i samoplatcov.

Laboratórne vyšetrenia sa realizujú v biologickom materiáli:
 – sérum, plazma, moč, punktát, likvor, stolica.

Ponuka vyšetrení:
– biochemické (rutinné vyšetrenia, kardiomarkery, hormóny štítnej žľazy, glykovaný hemoglobín, skríning drog v moči, o-GTT),
– hematologické (kompletné vyšetrenie krvného obrazu, koagulačné a imunohematologické vyšetrenia).

Prístrojové vybavenie:
– Integra 400 plus, Cobas e411, Arkray Adams, ABL 80 FLEX, DIRI FUS-2000, Sysmex CS-2500, MINDRAY BC-6200, systém GRIFOLS.

Výsledky statimových vyšetrení sú k dispozícii do 1 hodiny, ostatné v čo najkratšom čase od doručenia do laboratória. Presnosť a správnosť výsledkov je zabezpečená pravidelnou internou a externou kontrolou kvality.