Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pracoviská

Oddelenie klinickej biochémie

Pracovná doba:
Po-Pi: 7:00-15:00

Pohotovostná služba:
Po-Pi: 15:00-7:00
So-Ne: 7:00-7:00

Oddelenie klinickej biochémie je začlenené medzi spoločné vyšetrovacie a liečebné zložky. Hlavnou náplňou je vykonávanie analýz v biologickom materiáli, ktoré pomáhajú pri včasnej diagnostike a následnej liečbe pacientov z ambulancií, oddelení a príslušnej spádovej oblasti nemocnice. Pre externých lekárov zabezpečejeme zvoz biologického materiálu, bezplatne dodávame odberový materiál, výsledky zasielame v papierovej i elektronickej forme. Realizujeme vyšetrenia pre pracovno-zdravotnú službu, pre potreby veterinárnych lekárov i samoplatcov.

Laboratórne vyšetrenia sa realizujú v biologickom materiáli:
- sérum, plazma, moč, punktát, likvor, stolica.

Ponuka vyšetrení:
- biochemické (rutinné vyšetrenia, kardiomarkery, hormóny štítnej žľazy, glykovaný hemoglobín, skríning drog v moči, o-GTT),
- hematologické (kompletné vyšetrenie krvného obrazu, koagulačné a imunohematologické vyšetrenia).

Prístrojové vybavenie:
- Integra 400 plus, Cobas e411, Arkray Adams, ABL 80 FLEX, DIRI FUS-2000, Sysmex CS-2500, MINDRAY BC-6200, systém GRIFOLS.

Výsledky statimových vyšetrení sú k dispozícii do 1 hodiny, ostatné v čo najkratšom čase od doručenia do laboratória. Presnosť a správnosť výsledkov je zabezpečená pravidelnou internou a externou kontrolou kvality.