Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

053 / 4186 211
053 / 4186 200

Pracoviská

Oddelenie dlhodobo chorých

"Veľké poďakovanie personálu oddelenia dlhodobo chorých v Krompachoch, za vysokú profesionalitu, ochotu, obetavosť a hlavne ľudský a príjemný prístup pri liečbe našej babky. Babka dostali iskru úsmev a v 86. rokoch radosť zo života." Helena K.

 

Oddelenie sa nachádza na v zrekonštruovaných priestoroch po bývalom internom oddelení, na  3. poschodí C pavilónu Nemocnice AGEL Krompachy, s kapacitou 20 lôžok. Izby sú dvoj a trojlôžkové, každá vybavená TV prijímačom, elektrickým a polohovateľným kreslom, skrinkou a stolíkom pre osobné veci pacientov. Jedáleň, ktorá slúži aj ak spoločenská miestnosť pre rôzne aktivity pacientov, oddych, hry, kreslenie a rôzne rehabilitačné činnosti.

Poskytuje komplexnú starostlivosť pacientom dlhodobo chorým, po ukončení diagnostického procesu a zvládnutí akútneho stavu, pacientom s chronickými ochoreniami, pacientom po náhlych cievnych mozgových príhodách, onkologickým pacientom, imobilným pacientom, pacientom v terminálnom štádiu života. Poskytuje pacientom liečbu bolesti a zmierňovanie príznakov nevyliečiteľnej choroby, rehabilitačnú starostlivosť a paliatívnu starostlivosť. Zároveň poskytuje rehabilitačnú starostlivosť pacientom po ortopedických a traumatologických operáciách.

Metódou práce je komplexné posúdenie pacienta a stanovenie liečebného a rehabilitačného plánu so zameraním sa na zlepšenie sebestačnosti, geriatrická rehabilitácia, nácvik denných činností, aktivizácia, cieľom je udržanie a zlepšenie aktuálneho stupňa sebestačnosti a zlepšenie kvality života.

V prípade, že sa chcete informovať o zdravotnom stave vášho rodinného príslušníka, je potrebné kontaktovať primára alebo službukonajúceho lekára počas pracovných hodín.

V prípade, že sa zaujímate o umiestnenie príbuzného do nášho zdravotníckeho zariadenia na oddelenie dlhodobo chorých, môžete v pracovnom čase kontaktovať vedúcu sestru.

 

NÁVŠTEVNÉ HODINY

Pondelok – piatok: 14:00 – 15:00

Sobota – nedeľa: 14:00 – 16:00