Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

053 / 4186 211
053 / 4186 200

Pracoviská

Oddelenie anestézie a intenzívnej medicíny

"...Vaša snaha, trpezlivosť, láskavý prístup, ochota a odbornosť sú nezaplatiteľné. Vy ste robili všetko pre uzdravenie môjho manžela. Chceme sa Vám touto cestou všetkým poďakovať za mlilý, láskavý, ľudský prístup, povzbudivé slová, ochotu a odbornosť v starostlivosti nielen o môjho manžela, ale aj ostatných pacientov. Prajeme Vám veľa, veľa sily, lásky, trpezlivosti a hlavne veľa zdravia v tejto ťažkej a namáhavej práci. SRDEČNE VÁM ZA VŠETKO ĎAKUJEME." M. H.
 

Návštevné hodiny:

Pracovné dni: 14:30 – 16:00 
Soboty, nedele: 13:00 – 15:30

Oddelenie anestézie a intenzívnej medicíny patrí medzi základné odbory liečebno-preventívnej starostlivosti. Pracovisko vzniklo v r. 1999. Poskytujeme kompletné anestéziologické a resusucitačné služby nielen pre spádovú oblasť, ale aj pre ostatné regióny.

V rámci oddelenia anestézie a intenzívnej medicíny rozlišujeme niekoľko úsekov podľa činností:

Úsek anestézie

Zaisťujeme všetky typy anestézie (celkovú, subarachnoidálnu, epidurálnu) pre liečebné a diagnostické výkony v odboroch chirurgia, gynekológia a pôrodníctvo.

Pre pacientky so záujmom o bezbolestný pôrod poskytujeme pôrodnú epidurálnu analgéziu.
Predoperačná príprava sa vykonáva u plánovaných operačných výkonov v rámci anestéziologickej ambulancie.
Podieľame sa aj na riešení akútnej pooperačnej bolesti, a to pokračujúcou blokádou cestou epidurálneho katétra u pooperačných stavov.

Úsek resuscitácie a intenzívnej medicíny

Zabezpečujeme starostlivosť pacientom na 4 lôžkach. Sú to pacienti, ktorí vyžadujú umelú pľúcnu ventiláciu a podporu ostatných vitálnych funkcií (stavy po resuscitáciách, polytraumy, kraniotraumy, intoxikácie, pooperačné stavy a pod.).