Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pracoviská

Interné oddelenie

Návštevné hodiny:

Pracovné dni:    14,30 hod. - 16,00 hod.
Soboty, nedele: 13,00 hod. - 15,30 hod.
 

Interné oddelenie je umiestnené v pavilóne C na 3. poschodí. Má 25 lôžok. Na oddelení pracujú - primár oddelenia,  5 lekári, 11 zdravotných sestier, 6 sanitárky a 2 upratovačky.

Dve dvojlôžkové izby, pritom jedna slúži ako izba intenzívnej starostlivosti s príslušným štandardným prístrojovým vybavením. Slúži na monitorovanie dysrytmii, akútnych koronárnach syndrómov a iných akútnych stavov v internej medicíne.

Päť štvorlôžkových izieb. Izby majú štandardné vybavenie. Zariadenia pre osobnú hygienu pacientov sú oddelené - WC a sprchy pre ženy a pre mužov, pri každom WC je umývadlo.

Súčasne máme 1 nadštandardnú izbu, ktorá je vybavená samostatným sociálnym zariadením + umývadlom na izbe, televízorom, varnou kanvicou, skrinkou pre osobné veci, nočnou lampou a kreslom.
Jedáleň slúži zároveň ako spoločenská miestnosť, je vybavená televízorom.

NA HOSPITALIZÁCIU JE POTRENÉ SI PRINIESŤ:

  • kartičku poistenca
  • veci osobnej potreby – hygienické potreby, prádlo, prezúvky
  • lieky, ktoré dlhodobo používate / lieky, inzulín, inzulínové perá /
  • tlačivo PN – ak ho máte vystavené

Cieľ:

Liečba, diagnostika, diferenciálna diagnostika ochorení v internej medicíne podľa najnovších vedeckých poznatkov. Neustále zvyšovanie profesionálnej odbornej úrovne našich zdravotníckych pracovníkov. Vytvárať príjemnú atmosféru ,aby naši odliečení pacienti sa vrátili spokojní k svojim najbližším. Navzájom sa potrebujeme, a preto urobíme všetko v prospech nášho pacienta - klienta.

Akútne stavy prijímame okamžite, chronické objednávame.