Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pracoviská

Diabetologická ambulancia

Ordinačné hodiny, prevádzková doba

Pondelok:
Utorok: 7:00 – 12:00 12:30 – 14:30
Streda: 7:00 – 12:00 12:30 – 14:30
Štvrtok: 7:00 – 12:00 12:30 – 14:30
Piatok:

Naša odborná ambulancia poskytuje starostlivosť pacientom s ochorením cukrovky a poruchou metabolizmu lipidov. Vedieme si presnú evidenciu novovzniknutých ochorení i jednotlivých diabetických komplikácií, ktoré stále ku koncu roka štatisticky spracúvame a povinne odosielame na povinné centrálne štatistické spracovanie na Ústav zdravotníckych informácií a štatistiky SR. Pacienti sú na vyšetrenia objednávaní v intervaloch 2 – 3 mesiacov v závislosti od liečby. /INZ-PAD/Pacienti na diéte v polročných intervaloch.

Náplňou činnosti ambulancie okrem liečby je aj diagnostika nových ochorení u pacientov odoslaných z obvodných, či odborných ambulancií, alebo v rámci konziliárnych vyšetrení u hospitalizovaných pacientov.U nás liečeným pacientom poskytujeme aj poradenské služby – tzv. edukáciu – stravovacích návykov, zdravého životného štýlu, ako si upraviť dávky INZ pri akútnom ochorení, alebo pri nadmernom fyzickom zaťažení, učíme ich pracovať s glukometrami a inými diabetickými pomôckami. Na požiadanie vieme v spolupráci s diétnymi sestrami vypracovať aj diétny plán s rozpisom jedálneho lístka.

Kontakty:

053 / 4186 282
Pavilón C

Personál:

Lekár:
MUDr. Juraj Gmitrov, PhD.

Sestra:
Renáta Cmorejová
Jana Ivančová